Su

Su Falı geleceyini Ruhani varlıklar aracılığla görebilme sanatıdır.

Su falını diğer fal türlerinden farklı kılan özellikler başında hiç bir yardımcı araçlara başvurmadan sadece Melek’lere kanal olarak onların illetikleri yada size farklı şekilde yansıttıkları bazı görünt, ve şifreli işaretleri baktıran en anlaşılır halde iletmektir. Çok iyi bir tarot yorumcusu, Çok iyi bir kahve falı ustası olabilirsiniz ama su falını yorumlamak için bu beceriler yeterli değildir.

Su falı bakan Medyum Yukarı alemdeki Melek’lerle, bu alemde bulunan bizlere yardım eden Güç hayvanlarıyla ve aşağı alemdeki Cinler tayfasıyla iyi dostlukları olması gerek. Biraz açmak gerekirse: Melekler bakan Medyum’mu tanımalı ve ona yardımcı olmaya hazır olmalılar.

Ara alemde yani bizimde içinde bulunduğumuz Dünya’daki Güç hayvanlarımızı aktiv hale getirmiş olmamız gerekiyor. Onlar geçmiş ve gelecek içinde zaman ve mekan duvarına toslamadan seyhat etme becerisine sahip olan varlıklar. onların yardımı olmadan su falına bakamazsınız.

Bazı bilgileri sadece ve sadece aşağı alemde bulunan Erlikciler, Cinler ve benzeri varlıklardan alabiliriz.

Örnek vermek gerekirse:

Erlikçiler insanların içindeki fırsatcılığı, kıskançlığı, çekememezliyi, gizli düşüncelerini ve sakladıkları kişilikleri hakkında en iyi bilgiye sahip olanlardır.