Rızık ve Kısmet

Ve iza re ev ticareten ev lehvenin feddu ileyha ve terekuke kaima kul ma indallahi hayrun minel levhi ve minet ticarih vallahü hayrur razıkıyn ya rezzak ya zulutfi ya gani ya zelcelali vel ikram ya muğni ya muti ya cevat ya kafi ya kerim ya latif ya allah ya vedud ya muhammet (sav)’

Yukarıda yazmış olduğum duayı misk amber ve zafiranla yazıp gece devamı olan tütsülerini ve okumalarını da yaptığımda faideleri çok güzel ve nerede nasıl saklayıp kullanılacağını da anlatıyorum. Rızık kısmeti yönünden evrensel enerji çekimi olan özel bir tılsım daha hazırlıyorum. Mucize olan bu vefkin neticesinde rızıklar artarak kimden ne isterseniz isteyin geri çevrilmezsiniz.

Sizler zengin olma hırslarınızdan eminseniz iş yerlerinizde bol müşteri, kazançlarınızda bol bereket, zenginlik fırsatlarının size gelmesini, yakın bir zamanda ben artık mal mülk sahibiyim demeniz için, siz de bu özel vefk den faydalanın. Her işte bir hayır vardır. Bu açıklamalarımı okurken şunu anlamanızı rica ediyorum! Kısmetinizde olmasaydı belkide bu yazılarımı okumayacaktınız bu da bir vesiledir!